פסיכיאטריה | מלאי קנאביס אונליין | SmokeRank
פסיכיאטריה | קנאביס רפואי
SmokeRank / עסקי קנאביס / פסיכיאטריה

פסיכיאטריה

פסיכיאטריה

פסיכיאטריה – רישיון לקנאביס רפואי

תחום הפסיכיאטריה הינו התחום המורכב ביותר בענף הרפואה, מכיוון שהוא נוגע בתחום הנפש, שעם הזמן הזמן הפכה לאיבר בלתי נראה ובלתי נגיש בגוף האדם. הנפש שלנו יכולה לחלות גם היא והתסמינים שלה באים לידי ביטוי בעיקר במאפיינים נפשיים כמו: דכאונות, חרדות, מצבי רוח משתנים, אובדן השאיפות ובהתנהגות. כיוון שהנפש של האדם זהו תחום שאי אפשר לחקור, לפחות לא ברמה מדוייקת, כך גם המחלוקת האם הקנאביס הרפואי אכן עוזר או לא לטיפול בתסמונות שקשורות אליה. לכן, מטופל פסיכיאטרי אשר מעוניין לקבלת רישיון לקנאביס רפואי נאלץ לעמוד בתנאים מחמירים ולעבור אולי את הדרך הקשה והמייגעת ביותר בדרך לרישיון לעומת כל שאר בעלי ההתוויות האחרות. מטופלים הסובלים ממחלות פסיכיאטריות אשר רוצים להוציא רישיון לקנאביס רפואי יצטרכו לעבור את השלבים הבאים:
  1. אבחון בהפרעה בתר חבלתית (או אבחון PTSD) בדרגה בינונית ומעלה העונה לקריטריונים של 30% נכות לפחות לפי סעיפי המלל הנמשכת מעל 3 שנים.
  2. מיצוי 2 תרופות פסיכיאטריות מקובלות.
  3. מיצוי 2 התערבויות פסיכולוגיות מקובלות – במסמך חתום על ידי פסיכולוג וגם על ידי הפסיכיאטר המטפל.
  4. המלצה שתוגש על ידי פסיכיאטר מומחה המטפל בחולה בצירוף תיעוד מפורט של כל הטיפולים שעבר החולה, הצהרת הפסיכיאטר שהסביר לחולה את סיכוני הטיפול והתחייבות מצד הפסיכיאטר למעקב רפואי למשך כל תקופת הרישיון שניתן.
  5. הגשת בקשה להנפקת רישיון קנאביס מהיחידה לקנאביס רפואי לאחר השלמת כל התנאים – תבוצע על ידי הרופא המומחה המאבחן ו/או המטפל.